بلاگ

شهردار کرمان از اصلاح روشنایی رینگ پیرامونی و معابر اصلی شهر خبر داد

  • خانه
  • اخبار
  • شهردار کرمان از اصلاح روشنایی رینگ پیرامونی و معابر اصلی شهر خبر داد

شهردار کرمان از اصلاح روشنایی رینگ پیرامونی و معابر اصلی شهر خبر داد

شهردار کرمان گفت: با همکاری شهرداری کرمان و شرکت توزیع نیروی برق شمال استان، روشنایی رینگ پیرامونی و معابر اصلی شهر اصلاح خواهد شد.

به گزارش کرنا، سعید شعرباف، با تأکید بر اینکه شهرداری در تأمین روشنایی شهر، به‌طور مستقیم وظیفه‌ای برعهده ندارد، به وضعیت نامناسب روشنایی شهر در رینگ پیرامون و معابر اصلی در مقایسه با سایر مراکز استان‌های کشور اشاره کرد و گفت: به لحاظ مسئولیت اجتماعی و به‌دلیل اینکه بسیاری از زیبایی‌ها و آثار ارزشمند شهر کرمان، در شب قابل مشاهده نیست، شهرداری کرمان با همراهی شرکت توزیع نیروی برق شمال، در زمینۀ تأمین روشنایی برق وارد شده است.

وی، از مشارکت یک شرکت دانش‌بنیان کرمانی در این زمینه خبر داد و گفت: با دریافت تأییدیه‌هایی فنی و مهندسی، تجهیزات فنی مناسبی با کاربرد روشنایی ویژه و کم‌مصرف، برای این منظور در نظر گرفته شده و کار با سرعت پیش می‌رود.

شهردار کرمان افزود: در بازه زمانی کمتر از سه‌ماه، رینگ شهر، به نور مطلوب مجهز خواهد شد.

شعرباف، با اشاره به اینکه شهرداری کرمان از دوسال گذشته با تأمین روشنایی پارک‌ها، امنیت این فضاهای تفریحی را برای مردم تأمین کرده است، گفت: همزمان با تأمین روشنایی رینگ شهر، این اقدام مشارکتی با شرکت توزیع نیروی برق شمال، برای تأمین روشنایی شهر، در بلوار «جمهوری‌اسلامی»، حدفاصل «فرودگاه» تا میدان «آزادی» در دستور کار قرار گرفته است.

وی، به نصب دکل‌های نوری در مسیرها و بلوار‌های اصلی شهر اشاره کرد و گفت: چراغ‌های موجود پس از جایگزین‌شدن، جابه‌جا شده و در دیگر معابر استفاده خواهد شد.

شهردار کرمان افزود: در بلوار «جهاد» نیز پس از تکمیل رفیوژ میانی، روشنایی مناسب تأمین خواهد شد.

اشتراک گزاری:
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *